0

Apie mus

SĖKLOS, AUGALAI, SVOGŪNAI IR DAUGIAMEČIAI AUGALAI KIEKVIENAM SODUI!

Jau daugiau nei 30 metų sodininkams teikiame geriausias internetines prekes ir siūlome aukštos kokybės sodinamąją medžiagą iš pirmaujančių Lenkijos, Nyderlandų ir kitų Europos šalių medelynų. Parduotuvės asortimente – per 5000 prekių, taip pat retų augalų veislių. Turime didžiulį sėklų pasirinkimą – per 3000 prekių ištisus metus.

Mūsų tikslas – suteikti pirkėjams lengvą ir patogią prieigą prie augalų iš geriausių Europos medelynų. Nuolat stengiamės, kad apsilankę GradinaMax internetinės parduotuvės svetainėje galėtumėte rasti viską, ko jums reikia; nuo sėklų ir sodinukų iki profesionalių specialistų patarimų dėl jų auginimo ir priežiūros. Kiekvienas gali susikurti savo svajonių sodą su GradinaMax Orchard!

GARANTUOJAME:

 • Patikimumas – visai sodinamajai medžiagai suteikiame 90 dienų garantiją. Mes visada pasiruošę padėti ir patarti savo klientams.
 • Patogumas - Užsakymus priimame jums patogiu būdu: parduotuvės svetainėje, telefonu arba per kurjerius. Visa užsakymo informacija yra saugoma jūsų asmeninėje paskyroje.


MES ESAME „ECOPRO“

„GradinaMax“ yra pirmaujantis sėklų, sodinukų ir kitų sodo reikmenų elektroninės prekybos centras. Jau 30 metų įmonė rūpinasi aukščiausia parduodamų augalų kokybe, kartu atsakingai žiūri į aplinkos ir klimato apsaugą. Kiekvienas mūsų klientas, kurdamas savo sodą, prisideda prie CO2 sulaikymo iš atmosferos, oro kokybės gerinimo ir vandens kaupimo žemėje.

Patiems užsiauginti daržoves ir vaisius – tai ne tik skanesnis ir sveikesnis derlius, o gėlės – ne tik puošmena. Mūsų pačių pasodinti augalai taip pat palengvina visą tiekimo grandinę - išvengiama prekybos centrų ir plastikinių pakuočių, sumažėja nereikalingo transporto ir augalų apsaugos produktų, reikalingų pramoniniams augalams. Gėlių lysvės sukuria idealią ekosistemą apdulkintojams.

Dedame visas pastangas, kad mūsų pakuotė ne tik apsaugotų sodinukus, bet ir turėtų minimalų poveikį aplinkai. Mažiname pakuočių dydį ir svorį, vengiame plastiko, o jei negalime jo atsikratyti, mažiname jo kiekį. Bendrovė užtikrina, kad jos rinkai pateikiamos pakuotės kasmet būtų utilizuojamos ir perdirbamos.

Artėjame prie „nulinio“ lygio. Nešvaistome savo išteklių, mieliau parduodame prekes už savikainą, nei jas išmetame, o tinkamai organizavus veiklą susidaro minimalus pakuočių atliekų kiekis. Raginame patiems kompostuoti savo biologines atliekas ir naudoti lietaus vandenį savo soduose.

Mes jau EKORPO, būk tavo ir tu!

KODĖL VERTA PIRKTI IŠ MŪSŲ INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS?

 • Garantija – 90 dienų visai sodinamajai medžiagai.
 • Profesionali pakuotė – atsižvelgiant į gyvų augalų poreikius.
 • Patogus pristatymas – DPD kurjeriu, Lenkijos paštu.
 • Asortimentas – virš 5000 prekių.
 • Itin greitas pristatymas – užsakymo apdorojimas trunka ne ilgiau kaip 24 valandas.
 • Pagalba – siekiant išspręsti bet kokias problemas, susijusias su užsakymais ir augalų auginimu bei priežiūra.
 • Patogios atsiskaitymo sąlygos – atsiskaitymas internetu arba grynais pristatymo metu.
 • Apsipirkimo dovanos - klemačių sodinukai, hortenzijos, tujos, trąšos, sėklos ir dar daugiau
 • Patikimos parduotuvės reputacija - sodininkystės ir daržininkystės rinkoje daugiau nei 30 metų.
 • Sodinimo reikmenys kartu sodinti su gyvais sodinukais.
 • Užsakymų kontrolė – kompiuterizuota užsakymų kontrolės ir priėmimo sistema leidžia išvengti vykdymo klaidų.
 • Nuolaidos didmenininkams– didmeniniams klientams taikome nuolaidas sėkloms, grybienai, trąšoms, augalų apsaugos chemikalams, susijusioms prekėms, kuo didesnis užsakymas – tuo didesnė nuolaida.
 • Konsultacijos su mūsų specialistais augalų parinkimo, sodinimo, laistymo ir priežiūros srityse.
 • Darbo laikas 24/7 – užsakymų priėmimas ir vykdymas 24/7.

Mūsų klientai apie mus:

Jau ne pirmus metus užsisakau sodinukus iš parduotuvės GradinaMax. Greitas pristatymas, kokybiški sodinukai. Mane ypač džiugina aviečių daigai – ilgas ir gausus derlius. Ačiū!
★ ★ ★ ★ ★
Natalia, Kaunas

Asortimentas tikrai platus ir norėčiau nusipirkti tiesiog viską. Neseniai užsisakiau svogūninių gėlių: frezijų ir vilkdalgių. Siuntinys į Vilnių buvo pristatytas per tris dienas. Dažnai vyksta akcijos, tačiau būkite atsargūs, kad jų nepraleistumėte.
★ ★ ★ ★ ★
Irena, Vilnius

Visos sėklos ir sodinamoji medžiaga yra saugoma mūsų sandėlyje ir yra VISADA prieinama, todėl pateikus užsakymą nereikės jos laukti.

Darbo režimas: visus metus. Mūsų biuras dirba ištisus metus, o tinkamas sėklas galite gauti bet kuriuo metų laiku.
Darbo laikas: visą parą. Užsakymai svetainėje priimami visą parą.
Klientų aptarnavimas: nuo pirmadienio iki penktadienio. 09:00-21:00, šeštadienį 09:00-21:00 val.
Įmonės duomenys: Gradinamax Oksana Wieckowicz, Poland Zgierz, ul. Barwnikowa 10, 95-100, NIP: 927-185-49-48, REGON: 521511993

mc visa dhl dpd