0

Prekės ir pakuotės kokybės garantija

Siųsdami sodinamąją medžiagą, pasirūpiname, kad augalai būtų tvirti ir sveiki. Mūsų tikslas – sumažinti transportavimo ir persodinimo šoką ir užtikrinti, kad augalai greitai įsitvirtintų naujoje vietoje.

100 % įvairovės suderinamumas, garantija nuo įsigijimo iki pasodinimo, didelis išgyvenamumas ir patogios pristatymo sąlygos - tai tik keletas mūsų parduotuvės privalumų.

Norėdami patenkinti aukštus reikalavimus:

  1. Renkamės patikimus tiekėjus iš Lenkijos, Olandijos ir kitų Europos šalių.
  2. Prieš išsiuntimą atidžiai apžiūrime sodinukus ir siunčiame tik stiprius, sveikus augalus.
  3. Naudojame modernias gaminių pakavimo ir sandėliavimo technologijas.

Sandėliuojame atsargiai, pristatome greitai.

Suteikiame optimalias sąlygas gyvos sodinamosios medžiagos laikymui ir transportavimui.

  • Pakavimui naudojame firminį drėgnų durpių substratą, praturtintą mineralais. Saugome augalų šaknis nuo išdžiuvimo.
  • Sodinamąją medžiagą laikome šaldymo kamerose – kiekvienai augalų rūšiai parenkame optimalią temperatūrą.
  • Supakuojame šaknų sistemą specialia, modernia įranga. Mechaninis gaminių įpakavimas apsaugo nuo drėgmės praradimo ir šaknų pažeidimo.
  • Kiekvienam užsakymui priskiriamas unikalus brūkšninis kodas – kad siuntiniai būtų išsiųsti dar greičiau.
  • Užsakymai siunčiami tvirtose perforuotose dėžėse, pagamintose iš sustiprinto kartono. Tokia pakuotė yra atspari mechaniniams pažeidimams ir apsaugo augalus keliaujant.
  • Dėžese yra apsauginiai karštai, kad siunta nebūtų pažeista purtant ar apverčiant pakuotę.

Kaip pakuojame užsakymus priklausomai nuo augalo tipo?

Parduotuvės GradinaMax asortimente – didžiulis augalų pasirinkimas. Rožės, vynmedžiai, svogūninės gėlės, vaisiniai augalai, uoginiai augalai, spygliuočiai, dekoratyviniai augalai ir sėklos. Juos supakuojame taip, kad užtikrintume maksimalų saugumą pristatymo metu.


Konteineriuose auginami sodinukai

Augalai iš skyrių Sveikatos sodas, Dekoratyviniai augalai, Daugiametės gėlės, Spygliuočiai siunčiami P9 konteineriuose. Patys konteineriai dedami į firminį maišelį su logotipu, kad dirvožemis būtų apsaugotas. Konteineriuose auginami sodinukai 100% garantuoja, kad jie išgyvens! Augalų šaknys nepažeidžiamos, sodinti galima nuo balandžio iki lapkričio (vasarą debesuotomis dienomis). Atminkite, kad kai kurie kambariniai augalai gali neturėti oro ūglių. Pavyzdžiui, avietės-braškės, klumpaitės ir daugelis kitų dekoratyvinių augalų ramybės laikotarpiu gali pasirodyti negyvi. Tačiau taip nėra – šaknys išdygs ir prasidės aktyvus augimas iškart po sezono pradžios.


Braškių daigai (Frigo)

Auginiai su išsivysčiusia ir stipria šaknų sistema iškasami rudenį, nupjaunami lapai, paliekant trumpą ūglių kuokštą, apsaugantį augimo vietą, o šaknys nukratomos. Tada daigai supakuojami į plastikines pakuotes ir laikomi šaldytuvuose, kur temperatūra palaikoma nuo -2 iki 0 ⁰С. Pakavimo metu šaknys dedamos į durpių substratą su mineralinėmis trąšomis, kurios sudaro idealią terpę daigams. Kiekviena pakuotė (5 daigaii) pažymėta lipduku su veislės pavadinimu ir brūkšniniu kodu.

Frigo daigai yra veiksmingi vienmečiai daigai, kurie jau turi žiedinius pumpurus. Derėti pradeda pirmaisiais metais ir iš karto galima įvertinti veislės derlių.

Turime didelį braškių augalų pasirinkimą: ankstyvųjų, vidutinių, vėlyvųjų ir pakartotinio derliaus veislių. Braškių daigus galima sodinti nuo kovo iki lapkričio, nepriklausomai nuo oro sąlygų.


Daugiametės gėlės

Daugiamečiai augalai pristatomi originalioje pakuotėje iš medelynų. Ženklinimas ir užpildymas – gamintojo, šakniastiebiai pakuojami iš karto vietoje. Maišelis užpildomas šiek tiek drėgnu durpių substratu su mineralinėmis trąšomis. Durpės apsaugo šaknis nuo išdžiūvimo ir mechaninių pažeidimų.

Plikos šaknys gali pasirodyti išdžiūvusios, bet nesijaudinkite – netrukus po pasodinimo išsprongs miegantys pumpurai ir išdygs daigai. Sandėliavimas iki išsiuntimo vyksta šaldymo sandėliuose nuo -2 iki 0⁰ C temperatūroje. Ženklinimas - klijuojamas lipdukas su veislės pavadinimu ir individualiu brūkšniniu kodu. Daugiametės gėlės, žydinčios visą vasarą, yra tikras atradimas užimtiems sodininkams. Jie puikiai toleruoja persodinimą ir greitai prigyja naujoje vietoje.


Svogūnėliai ir šakniastiebiai

Rudens-pavasario sodinimui skirtų gėlių svogūnėliai ir šakniastiebiai labai gerai toleruoja laikymą ir pervežimą. Prieš išsiuntimą jas laikome šaldymo kamerose nuo +2 iki + 5⁰С, lelijas – nuo -2 iki 0⁰С. Pakuotė - firminė gamintojo pakuotė. Maišeliai perforuoti, kad svogūnėliai galėtų kvėpuoti. Viskas klientų patogumui.

Į maišelius su lelijų svogūnėliais dedamas durpių substratas su mineralinėmis trąšomis. Žymėjimas – lipdukas su veislės pavadinimu ir individualiu brūkšniniu kodu. Svogūninių gėlių asortimentas – per 1000 veislių. Nuostabaus grožio kolekcija iš GradinaMax.


Rožių, vaiskrūmių, vynuogių sodinukai.

Prieš pakavimą daigai išrūšiuojami pagal jų savybes ir kokybės parametrus Tada atrinktų stiprių augalų šaknys supakuojamos į apsauginį durpių substratą, kuriame yra naudingų maistinių medžiagų.

Pakavimas vyksta ne rankomis, o ant specialios įrangos, kuri leidžia visiškai uždaryti rožių, vynmedžių ir vaisinių bei uoginių augalų šaknų sistemą ir išvengti augalų šaknų išdžiūvimo ar mechaninių pažeidimų.

Ženklinimas - kiekvienas daigas ženklinamas etikete su veislės pavadinimu ir individualiu brūkšniniu kodu.

Mes parduodame tūkstančius veislių su pristatymu visoje šalyje ir su kiekvienu augalu elgiamės atsargiai ir tiksliai.


Sėklos

Daržovių ir gėlių sėklos pristatomos firminėse, spalvotose gamintojų pakuotėse. Kiekviena pakuotė pažymėta veislės pavadinimu, augalo nuotrauka ir jo aprašymu. Pakuotės apačioje rasite sėklų skaičių arba svorį gramais, pakavimo datą, derliaus metus ir galiojimo datą.

Šiuo metu bendradarbiaujame su dešimtimis pasaulyje žinomų sėklų gamintojų. Parduotuvės GradinaMax asortimente rasite – daugiau nei 2000 daržovių ir gėlių prekių puikiomis kainomis.


Sodo reikmenys

Trąšos visų tipų augalams, vazonai, kenkėjų kontrolės priemonės – visa tai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Apsauginiai preparatai ir trąšos pristatomos gamintojo pakuotėse su sudėtimi ir naudojimo instrukcija. Prieš pakuodami į pakuotes patikriname galiojimo laiką ir pakuotės vientisumą.
Papildoma nauda klientams

Daigus pažymime specialia etikete su veislės pavadinimu. Nenuimkite jų sodindami – taip tiksliai žinosite, kokį augalą pasodinote ir suteiksite sau gaminio garantiją. Užrašai ant etiketės neišblunka – etiketė naudojama ne trumpiau kaip 3 metus.

Tai patogi alternatyva rankų darbo užrašams.


Kiekvienam gyvos sodinamosios medžiagos pirkėjui siūlome naudingą dovaną iš parduotuvės - įsišaknijimo priemonę, kuri padeda daigams, šakniastiebiams ir svogūnėliams greičiau prigyti naujoje vietoje.


Prie kiekvienos gyvos sodinimo medžiagos siuntos pridedame sodinimo ir priežiūros brošiūrą, kad visi jūsų augalai būtų tinkamai pasodinti. Šioje brošiūroje kalbame apie sodinimo konteineriuose ir žemėje būdus, genėjimo principus, dalinamės patikrintais trąšų ir maistingų medžiagų receptais. Tai labai naudingas praktinis vadovas su patarimais, kurį visada turėsite po ranka.


Ar turite kokių nors klausimų?

Klientų aptarnavimas:

Kontaktai el. paštu: info@gradinamax.lt

mc visa dhl dpd