0

Sodininkystės dienoraštis

22 gegužės mėn. 2024
2

Atėjus pavasariui sodininkai galvoja, kaip gražiomis gėlėmis papuošti balkonus ir terasas. Tačiau, užuot išleidę daugybę pinigų paruoštiems sodinukams, apsvarstykite galimybę auginti augalus iš sėklų. Tai ne tik žavus hobis, bet ir puikus būdas sutaupyti daug pinigų.

20 gegužės mėn. 2024
9

Šis pyragas jau seniai labai populiarus įvairiose pasaulio šalyse. Skanus trapios tešlos, sultingų prinokusių braškių ir švelnios varškės derinys nepaliks abejingų. 

17 gegužės mėn. 2024
8

Pavasaris - tai metas, kai sodas atgyja, o rožės - mūsų žaliųjų erdvių karalienės - su nauja jėga pradeda naują sezoną. Kad jų spindesiu galėtume džiaugtis ištisus metus, turime jomis pasirūpinti ankstyvą pavasarį.

16 gegužės mėn. 2024
14

Šparagai - labai mėgstama daržovė, kurios laukiame beveik visus metus. Šių žalių daugiamečių augalų sezonas prasideda gegužės pradžioje. Deja, nedaugelis žino, kad šparagų auginimas reikalauja daug pastangų.

15 gegužės mėn. 2024
40

Rožė neabejotinai yra sodo karalienė, tačiau tam, kad ji visiškai atsiskleistų visu savo grožiu, reikia tinkamai paruošti sodinuką ir jam skirtą vietą sode. Parengėme jums praktinį vadovą, kad viską atliktumėte tinkamai.

13 gegužės mėn. 2024
34

Rododendrai - tai žydintys visžaliai, lapuočiai Azijos krūmai, priklausantys viržių šeimai. Jie populiarūs tarp sodininkų dėl egzotiškų ryškių žiedų ir palyginti nesudėtingos priežiūros. Rododendrai ir giminingos azalijos būna įvairių dydžių ir formų, todėl tinka įvairioms kraštovaizdžio kompozicijoms kurti.

10 gegužės mėn. 2024
26

Sodininkystė yra nuostabi ir natūrali žmogaus veikla. Apie tai galite paskaityti Biblijoje arba išbandyti savo patirtimi. Galite sukurti gražų sodą, pilną gėlių, arba pasistengti auginti javus, aprūpindami save ir savo artimuosius ekologiškai užaugintomis daržovėmis, vaisiais ir uogomis.

07 gegužės mėn. 2024
41

Gegužę nereikia vargti dėl daigų - sėklas galite sėti iš karto į nuolatinę vietą. Dirvožemis pakankamai įšilo, o šilti orai tęsiasi jau kelias savaites, vadinasi, atėjo laikas sėti daržoves ir gėles. Parengėme jums naudingų sėjos patarimų, kad nieko nepraleistumėte.

06 gegužės mėn. 2024
51

Paskutinis pavasario mėnuo yra pats darbingiausias sodininkų laikas. Būtent gegužę tenka atlikti daugiausia fizinių pastangų reikalaujančių darbų. Reikia iškasti lysves, pasodinti daug sodinukų, persodinti daržoves ir gėles ir atlikti dešimtis kitų neatidėliotinų darbų.

09 balandžio mėn. 2023
2202

Daržovių ir uogų auginimo ant pakeltų lysvių technologija buvo sukurta Suomijoje, kur to reikalauja oro sąlygos. Sužinokite, ar Jums tinka pakeltų lysvių privalumai ir trūkumai. 

  • 1
  • 2
mc visa dhl dpd