0

Sodininkystės dienoraštis

09 balandžio mėn. 2023
525

Daržovių ir uogų auginimo ant pakeltų lysvių technologija buvo sukurta Suomijoje, kur to reikalauja oro sąlygos. Sužinokite, ar Jums tinka pakeltų lysvių privalumai ir trūkumai. 

08 balandžio mėn. 2023
381

Kokios gėlės traukia drugelius? 10 geriausių daugiamečių ir vienmečių augalų pasirinkimas, dėl kurių jūsų sodas taps gyvas. Kokios spalvos augalus mėgsta drugeliai?

04 balandžio mėn. 2023
224

Kokius darbus reikia atlikti šiltnamyje prieš pavasarinį sodinimą? Apsaugokite būsimus sodinukus nuo ligų ir kenkėjų, išvalykite ir dezinfekuokite seną dirvą. Dirvos paruošimas pavasario sezonui.

03 balandžio mėn. 2023
264

Pavasaris puikus laikas tręšti rožes Azotas, fosforas ir kalis yra rožėms būtini elementai.

 

06 vasario mėn. 2023
4396

Kiekvienas patyręs sodininkas žino, kad rudenį rožės neturėtų būti genimos. Geriausia tai daryti pavasarį, o nuvytusius žiedus ir nudžiūvusius ūglius šalinti tik prieš šalnas. Tinkamai genint krūmus išlaikysite sveikus ir užtikrinsite gausų žydėjimą.

14 gruodžio mėn. 2022
260

Miško sodų dizainą vis dažniau renkasi žmonės, norintys pabėgti nuo didmiesčio gyvenimo ir pasinerti į natūralaus kraštovaizdžio grožį. Reliktinio stiliaus populiarumas kasmet auga, jo svarbus privalumas - laisvas medžių, krūmų ir žolynų augimas, nereikalaujantis beveik jokios intervencijos ar koregavimo.

01 gruodžio mėn. 2022
1047

Elegantiški viržių krūmai tankia, žvynuota lapija ir švelniais varpelio formos žiedais papuoš bet kokį rudeninį gėlyną ar miksborderį, sužavės savo grakštumu ir subtilumu.

18 liepos mėn. 2022
336

Derlius daugiausia priklauso nuo sezono oro sąlygų ir natūralių augalo veislės savybių. Vaisių gausai įtakos turės ir mūsų sprendimai, t. y. kokias sąlygas sudarysime augalams.

18 liepos mėn. 2022
328

Sunku pervertinti dekoratyvinių spygliuočių žavesį. Tai universalaus pobūdžio augalai, leidžiantys sukurti įvairias bet kokio stiliaus kompozicijas. Tiek egzotiški spygliuočiai, tiek labiau mūsų kraštui būdingos veislės turi nemažai privalumų. Apie tai, kokius spygliuočius pasirinkti sodui, kurie bus geriausi ir kuo jie skiriasi, sužinosite iš šio straipsnio.

18 liepos mėn. 2022
835

Hidroponinis auginimas namuose? Ar tai apskritai įmanoma? Žinoma! Nors pavadinimas skamba rimtai, tai labai paprastas būdas auginti braškes moderniai, labai efektyviai ir švariai. Jį taiko profesionalūs augintojai, tačiau šis metodas užkariauja ir sodininkų mėgėjų širdis. Tikrai verta pasidomėti, kaip pasidaryti hidroponinį sodą. Gali paaiškėti, kad tai bus hitas!

mc visa dhl dpd