0

Sodininkystės dienoraštis

06 vasario mėn. 2023
419

Kiekvienas patyręs sodininkas žino, kad rudenį rožės neturėtų būti genimos. Geriausia tai daryti pavasarį, o nuvytusius žiedus ir nudžiūvusius ūglius šalinti tik prieš šalnas. Tinkamai genint krūmus išlaikysite sveikus ir užtikrinsite gausų žydėjimą.

14 gruodžio mėn. 2022
49

Miško sodų dizainą vis dažniau renkasi žmonės, norintys pabėgti nuo didmiesčio gyvenimo ir pasinerti į natūralaus kraštovaizdžio grožį. Reliktinio stiliaus populiarumas kasmet auga, jo svarbus privalumas - laisvas medžių, krūmų ir žolynų augimas, nereikalaujantis beveik jokios intervencijos ar koregavimo.

01 gruodžio mėn. 2022
72

Elegantiški viržių krūmai tankia, žvynuota lapija ir švelniais varpelio formos žiedais papuoš bet kokį rudeninį gėlyną ar miksborderį, sužavės savo grakštumu ir subtilumu.

18 liepos mėn. 2022
197

Derlius daugiausia priklauso nuo sezono oro sąlygų ir natūralių augalo veislės savybių. Vaisių gausai įtakos turės ir mūsų sprendimai, t. y. kokias sąlygas sudarysime augalams.

18 liepos mėn. 2022
161

Sunku pervertinti dekoratyvinių spygliuočių žavesį. Tai universalaus pobūdžio augalai, leidžiantys sukurti įvairias bet kokio stiliaus kompozicijas. Tiek egzotiški spygliuočiai, tiek labiau mūsų kraštui būdingos veislės turi nemažai privalumų. Apie tai, kokius spygliuočius pasirinkti sodui, kurie bus geriausi ir kuo jie skiriasi, sužinosite iš šio straipsnio.

18 liepos mėn. 2022
370

Hidroponinis auginimas namuose? Ar tai apskritai įmanoma? Žinoma! Nors pavadinimas skamba rimtai, tai labai paprastas būdas auginti braškes moderniai, labai efektyviai ir švariai. Jį taiko profesionalūs augintojai, tačiau šis metodas užkariauja ir sodininkų mėgėjų širdis. Tikrai verta pasidomėti, kaip pasidaryti hidroponinį sodą. Gali paaiškėti, kad tai bus hitas!