0

Patarimai ir rekomendacijos

Patarimai ir rekomendacijos –Specializuotų straipsnių apie sodininkystę rinkinys. Mūsų specialistai patars ir pasidalins auginimo paslaptimis, kad galėtumėte džiaugtis nuostabiais ir sveikais augalais.

05 birželio mėn. 2024
21

Gausiai žydinčios hortenzijos nepalieka abejingų. Šie populiarūs daugiamečiai augalai papuoš bet kurį sodą, suteiks jam jaukumo ir sukurs šventinę atmosferą. Tačiau norint pasiekti šį efektą, reikia tam tikros kantrybės.

29 gegužės mėn. 2024
22

Alpių sodas su spygliuočiai atrodo tarsi laukinė sala, tačiau išlieka itin dekoratyvus - tikras medžių apsuptas kalnų šlaitas, tik miniatiūrinis. Akmenys gražiai dera su žemai augančiomis pušimis, kadagiais ir tujomis. Kartu jie sukuria labai vaizdingą įspūdį.

13 gegužės mėn. 2024
125

Rododendrai - tai žydintys visžaliai, lapuočiai Azijos krūmai, priklausantys viržių šeimai. Jie populiarūs tarp sodininkų dėl egzotiškų ryškių žiedų ir palyginti nesudėtingos priežiūros. Rododendrai ir giminingos azalijos būna įvairių dydžių ir formų, todėl tinka įvairioms kraštovaizdžio kompozicijoms kurti.

07 gegužės mėn. 2024
77

Gegužę nereikia vargti dėl daigų - sėklas galite sėti iš karto į nuolatinę vietą. Dirvožemis pakankamai įšilo, o šilti orai tęsiasi jau kelias savaites, vadinasi, atėjo laikas sėti daržoves ir gėles. Parengėme jums naudingų sėjos patarimų, kad nieko nepraleistumėte.

06 gegužės mėn. 2024
76

Paskutinis pavasario mėnuo yra pats darbingiausias sodininkų laikas. Būtent gegužę tenka atlikti daugiausia fizinių pastangų reikalaujančių darbų. Reikia iškasti lysves, pasodinti daug sodinukų, persodinti daržoves ir gėles ir atlikti dešimtis kitų neatidėliotinų darbų.

09 balandžio mėn. 2023
2366

Daržovių ir uogų auginimo ant pakeltų lysvių technologija buvo sukurta Suomijoje, kur to reikalauja oro sąlygos. Sužinokite, ar Jums tinka pakeltų lysvių privalumai ir trūkumai. 

04 balandžio mėn. 2023
1131

Kokius darbus reikia atlikti šiltnamyje prieš pavasarinį sodinimą? Apsaugokite būsimus sodinukus nuo ligų ir kenkėjų, išvalykite ir dezinfekuokite seną dirvą. Dirvos paruošimas pavasario sezonui.

06 vasario mėn. 2023
7364

Kiekvienas patyręs sodininkas žino, kad rudenį rožės neturėtų būti genimos. Geriausia tai daryti pavasarį, o nuvytusius žiedus ir nudžiūvusius ūglius šalinti tik prieš šalnas. Tinkamai genint krūmus išlaikysite sveikus ir užtikrinsite gausų žydėjimą.

14 gruodžio mėn. 2022
609

Miško sodų dizainą vis dažniau renkasi žmonės, norintys pabėgti nuo didmiesčio gyvenimo ir pasinerti į natūralaus kraštovaizdžio grožį. Reliktinio stiliaus populiarumas kasmet auga, jo svarbus privalumas - laisvas medžių, krūmų ir žolynų augimas, nereikalaujantis beveik jokios intervencijos ar koregavimo.

01 gruodžio mėn. 2022
1785

Elegantiški viržių krūmai tankia, žvynuota lapija ir švelniais varpelio formos žiedais papuoš bet kokį rudeninį gėlyną ar miksborderį, sužavės savo grakštumu ir subtilumu.

mc visa dhl dpd