0

Kaip pateikti užsakymą

GradinaMax internetinė parduotuvė užsakymus priima visą parą. Užsakymai apdorojami kiekvieną dieną 24/7. Užsakymai vykdomi ir išsiunčiami pagal lentelę.

SODINUKŲ IŠSIUNTIMO SĄLYGOS

Pristatymo sąlygos

Jums nereikės laukti kelių savaičių ar mėnesių, kol jį pristatysime, nes užsakymai, pateikti prieš prasidedant sezonui, ir užsakymai, pateikti tiesiogiai sezono metu, išsiunčiami pirmiausia.

Produktas

Užsakymo pristatymo laikotarpis

Sėklos, grybai, trąšos, sodo reikmenys

Visus metus

Braškių daigai

Visus metus

Vaisių ir uogų sodinukai

Visus metus

Rožių sodinukai

Visus metus

Daugiametės gėlės

kovo – lapkričio mėn

Dekoratyviniai augalai

Visus metus

Pavasariniai gėlių svogūnėliai

kovo – gegužės mėn

Rudeniniai gėlių svogūnėliai

rugsėjo – lapkričio mėn

Pristatymo sąlygos PLANUOJAMAS PRISTATYMO LAIKAS

 1. Siunčiant užsakymą atsižvelgiama į oro sąlygas, klimato zoną bei kliento pageidavimus.
 2. Ar norite kuo greičiau gauti siuntą? Užsakymo pastabose būtinai pažymėkite, kad ​Jums reikia siuntimo skubos tvarka ir įveskite datą, kada norite gauti siuntinį. Tokiems užsakymams automatiškai suteikiama pirmenybė ir jie siunčiami ne eilės tvarka.

Užsakymo pateikimo būdai:

Norėdami pateikti užsakymą, pateikite:

 1. Asmens duomenis – vardas ir pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris.
 2. Ką norite pirkti – prekės numerį arba veislės pavadinimą.
 3. Pageidaujamas pristatymo būdas: per DPD kurjerį arba Lenkijos paštą.

Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite SMS žinutę su siuntos sekimo numeriu.

Pirkimas internetu

 1. Atlikę pirkimą gausite užsakymą patvirtinantį el. laišką ir SMS pranešimą.
 2. Dėmesio! Kai kuriais atvejais jūsų užsakymas gali būti apdorotas nesusisiekus su mūsų konsultantu.
 3. Užsakymo pateikimas internetinėje svetainėje yra patogiausias ir greičiausias būdas apsipirkti. Užklausos priimamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 4. Pirkėjų patogumui sukurta statuso stebėjimo sistema, kuri priskiriama užsakymui, kai jis priimamas, užbaigiamas arba išsiunčiamas. Jį galite matyti savo kliento paskyroje ir apie pasikeitimus užsakymo statusaui būsite informuoti el. paštu bei SMS pranešimais. Pagrindinės užsakymo būsenos:

Naujas – pateikę užsakymą gausite el. laišką su informacija, kad užsakymas sėkmingai atliktas. Jei laiškas Jūsų nepasiekė, tai reiškia, kad užsakymas nebuvo priimtas arba įvedėte neteisingą el. paštą.

Perduotas vykdyti – užsakymas keliauja į sandėlį komplektuoti siuntą.

Išsiųstas – užsakymas išsiųstas per kurjerį arba paštu. Gavę šią būseną, vežėjo svetainėje matysite siuntos sekimo numerį.

Atšauktas - užsakymas gali būti atšauktas, jei nepateikti visi užsakymui užbaigti reikalingi duomenys, laiku neapmokama, užsakytos prekės nėra sandėlyje, užsakymas nepatvirtintas arba pirkėjas jį atšaukė asmeniškai. Pastebėję šį statusą, mūsų konsultantai susisiekia su klientu, kad išsiaiškintų situaciją. Jei jūsų užsakymas buvo atšauktas per klaidą, mes jį atkursime ir išsiųsime jūsų nurodytu adresu.

Atsisakytas – pirkėjas neatsiėmė siuntos pašte ar kurjeryje.

Pristatyta – užsakymas pristatytas ir už jį sumokėta.

Paieškos langelyje raskite jus dominančią veislę, rūšį ar produktą.

KAIP ATLIKTI UŽSAKYMĄ PARDUOTUVĖJE GRADINAMAX.LT

Jei norite įsigyti pasirinktų rūšių ir veislių:

Įveskite veislės pavadinimą paieškos langelyje.


Spustelėkite „Produktų katalogas“ ir eikite į pasirinktą kategoriją.


Norėdami susiaurinti paieškos kriterijus, naudokite kairėje esančius filtrus.


Pasirinktos prekės kortelėje spustelėkite mygtuką: Į KREPŠELĮ.


Tada galite toliau rinktis ir pridėti daugiau produktų, paspausdami mygtuką: „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“ arba pereikite į krepšelį, paspaudę mygtuką „UŽSAKYTI“.


Sudėję visas Jus dominančias prekes, pereikite į krepšelį paspausdami mygtuką „UŽSAKYTI“ arba viršutiniame dešiniajame puslapio kampe paspaudę piktogramą su krepšeliu ir suma.


Patikrinkite pasirinktų prekių sąrašą, naudokite + ir - mygtukus, norėdami sumažinti arba pridėti užsakytų prekių skaičių.


Tam skirtame laukelyje įveskite nuolaidos kodą (jei tokį turite), spustelėkite žalią rodyklę ir užsakymo suma bus automatiškai perskaičiuota.


Spauskite mygtuką – UŽBAIGTI UŽSAKYMĄ ir užpildykite pirkėjo anketą, įvesdami savo asmeninius ir kontaktinius duomenis. Pasirinkite apmokėjimo būdą (grynaisiais pinigais arba internetu) ir pristatymo būdą (DPD kurjeris arba Lenkijos paštas)


Tada spustelėkite mygtuką UŽSAKYTI IR APMOKĖTI.


Pasirinkus atsiskaitymo internetu būdą, sistema automatiškai nukreips Jus į mokėjimo puslapį, kur galėsite greitai ir saugiai atsiskaityti naudodamiesi elektronine bankininkyste ar mokėjimo kortele.

Pateikus užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimo laiškas su jo individualiu numeriu № ....

Jei jums reikia pagalbos pateikiant užsakymą – susisiekite naudodami pokalbių langelį svetainėje. Tai greičiausias būdas susisiekti su mūsų konsultantu.

„Mano sodas“ – tai jūsų mėgstamiausių produktų katalogas.


„Mano sodas“ yra labai naudingas išsirinkus produktus, jeigu:

 1. laukiate akcijų;
 2. sodinimo data netinkama;
 3. prekės šiuo metu nėra prekyboje;
 4. norite pateikti užsakymą vėliau.


Pridėkite savo mėgstamus produktus į „Mano sodą“ ir negaiškite laiko jų paieškai dar kartą. Kai būsite pasiruošę, jie jūsų lauks!


Pridėkite įdomių straipsnių į skyrių „Mano vadovas“ ir sukurkite patogų mėgstamų straipsnių rinkinį.Registracija svetainėje

Užsiregistravę susikursite ASMENINĘ PASKYRĄ, kurioje bus saugoma pirkinių ir kitų veiklų, kurias atlikote svetainėje, istorija. Galite:

 1. Stebėti savo užsakymų būseną.
 2. Peržiūrėti internetinių užsakymų svetainėje istoriją.
 3. Stebėkite savo surinktų taškų sąskaitos likutį.

Įvedę duomenis, turite patvirtinti registraciją Palaukite el. laiško su patvirtinimo nuoroda, eikite į GradinaMax svetainę ir mėgaukitės visais privalumais, kuriuos paruošėme registruotiems klientams.

Registracijos procesą reikia atlikti tik KARTĄ. Jei kokius nors savo duomenis įvedėte neteisingai, po autorizacijos galite juos ištaisyti nuėję į paskyrą „Mano duomenys“.Ar turite kokių nors klausimų?

Klientų aptarnavimas:

Kontaktai el. paštu: info@gradinamax.lt

mc visa dhl dpd